Współpraca i kariera

W Viamind stawiamy na najlepszych. Jeżeli chcesz się rozwijać, szukasz wyzwań, jesteś osobą zaradną oraz cenisz sobie miłą atmosferę w pracy to właśnie Ciebie szukamy. Stawiamy na relacje, rozwój umiejętności naszych współpracowników i budowanie  efektywnych  zespołów sprzedażowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy.

 

Zostań Konsultantem w Salonie Play

Interesuje Cię praca z Klientem? Jeżeli jesteś osobą, która się angażuje, lubi wyzwania, dba o wyznaczone standardy obsługi Klienta i chce podnosić swoje kwalifikacje, to być może szukamy właśnie Ciebie. Zapewniamy interesującą pracę w miłej atmosferze, możliwości rozwoju, szkolenia rozwojowe, liczne konkursy i atrakcyjny system wynagrodzeń.
Dowiedz się więcej..

 

Zostań Autoryzowanym Doradcą Biznesowym Play

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w sprzedaży B2B, nie boja się wyzwań i pracy opartej na prowizyjnym systemie wynagrodzeń. Oczekujemy rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, uczciwości, zaangażowania i dbałości o standardy obsługi klienta. Zapewniamy miłą atmosferę pracy i możliwość osiągania nieprzeciętnych dochodów.
Dowiedz się więcej..

 

Partner Biznesowy – współpraca

Nasza sieć sprzedaży opiera się na zaangażowanych ludziach, którzy dostrzegają potencjał branży telekomunikacyjnej. Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, szukasz wyzwań i wiarygodnych partnerów biznesowych w branży telekomunikacyjnej, to zapraszamy do kontaktu. Szukamy partnerów chcących prowadzić salon sprzedaży lub grupę sprzedażową B2B.
Dowiedz się więcej..